KOMET-WENT

Firma Komet-Went została założona w 2010 roku, przez pierwsze dwa lata działalności produkowaliśmy w warsztacie o wielkości niespełna 500m2, jednak rozwój firmy i ciągła modernizacja parku maszynowego wymusiły przeprowadzkę do większego obiektu. Obecnie produkcja odbywa się na hali 1500m2, co zwiększyło nasze moce i pozwoliło w znacznym stopniu zautomatyzować proces fabrykacji. Firma wyspecjalizowała się w produkcji elementów instalacji wentylacyjnych.

Specjalistyczny sprzęt służący do obróbki blach między innymi: wypalarki plazmowe, zaginarki, gilotyny itp. pozwala nam spełniać szeroki zakres wymagań naszych klientów. W oparciu o kontakty i doświadczenie wypracowaliśmy sobie pozycje poważnego partnera na rynku ogólnopolskim. Naszymi odbiorcami są firmy instalacyjne, budowlane, zakłady przemysłowe i hurtownie wentylacyjne.

Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, rzetelności i terminowości dostaw mogliśmy współpracować przy budowie prestiżowych obiektów między innymi: NOSPR w Katowicach, Silesia Buisness Park, SUPERSAM, Stadion Miejski w Tychach. Systematyczne śledzenie potrzeb rynku, rozwijanie kontaktów handlowych oraz poszukiwanie nowych rozwiązań sprawiło że firma Komet-Went wypracowała sobie pozycje lidera produkcji systemów wentylacyjnych w regionie śląskim.

W 2019 roku na nasze produkty wydana została Krajowa Ocena Techniczna ITB-KOT-2019/0974 wyd. 1.

Zapraszamy do współpracy

REFERENCJE

Potwierdzam, że firma KOMET-WENT Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Przemysłowej 66 na podstawie naszego zlecenia wyprodukowała i zamontowała płaszcze zewnętrzne, na kanały wentylacyjne, na obiekcie salonu samochodowego RENAULT Auto Zięba w Katowicach.
Kazimierz Piórkowski, RENAULT Auto Zięba
Mamy przyjemność zarekomendować Firmę KOMET-WENT Sp. z.o.o z siedzibą w Tychach przy ul. Przemysłowej 55 jako rzetelnego i fachowego dostawcę prefabrykatów wentylacyjnych.
Stanisław Puchałka

Wybrane realizacje